^ Do Góry

SPRAWOZDANIE Z ZEBRANIA RADY EKONOMICZNEJ

Rada Ekonomiczna parafii Stanisławów podjęła decyzję o kontynuowaniu prac mających na celu uporządkowanie terenu wokół plebanii. Do końca wrzesnia tego roku chcielibysmy wybudować alejki przed plebanią. W przyszłym roku pragniemy przeprowadzić dalsze prace tj. ostateczne uporządkowanie całego terenu wokół plebanii, a także przebudowę drogi wjazdowej na teren koscioła, co pozwoli na powkększenie parkingu dla samochodów. 

Prace te mają na celu otwarcie terenu wokół plebanii dla wszystkich mieszkańców parafii Stanisławów i ich gosci. Chcielibysmy, aby ten teren stał się ogólnodostępnym parkiem dla mieszkańców, który służyłby spacerom, spotkaniom, piknikom rodzinnym, sportowi rekreacyjnemu. Także osoby przemieszczające się z koscioła na cmentarz będą mogły wykorzystywać alejki spacerowe wybudowane wokół plebanii.

W sierpniu na planszach przed kosciołem będziecie Państwo mogli obejrzeć wizualizację naszych planów odnosnie zagospodarowania terenu wokół koscioła i plebanii. Projekt będzie także dostępny na stronie internetowej parafii Stanisławów. Oczekujemy na Państwa uwagi i sugestie.

W celu sfinanasowanie prac przy plebanii podjęlismy decyzję o ogłoszeniu dodatkowej, dobrowolnej zbiórki na ten cel. W kruchcie znajdziecie Państwo koperty, do których można wkładać ofiary. Zbiórki ofiar do puszek będą prowadzone przez przedstawicieli Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej przed drzwiami koscioła po każdej Mszy Św. w sierpniowe niedziele. Koperty z ofiarami mogą zostać podpisane przez ofiarodawców imieniem i nazwiskiem. Decyzję w tej sprawie pozostawiamy woli parafian.

Środki na realizację naszych planów będziemy się starali pozyskiwać także z innych źródeł takich jak programy odnowy miejscowosci, sponsorzy. Przybliżony koszt realizacji I etapu inwestycji, który chcemy wykonać w tym roku wyniesie około 60 tysięcy złotych.

Zdając sobie sprawę z trudnosci codziennego życia chcemy Państwa zachęcić do współpracy w realizacji tej inwestycji, która będzie służyła nie tylko nam, ale także przyszłym pokoleniom w naszej parafii.

Z góry dziękujemy za wsparcie tego dzieła!

PARAFIALNA RADA

PARAFIALNA RADA DUSZPASTERSKA

AGNIESZKA CISZKOWSKA

ANDRZEJ KOSSAKOWSKI

KAROLINA KOWALSKA

MARCIN KOWALSKI

PAWEŁ KOWALCZYK

PATRYCJA RAWSKA

AGNIESZKA SIERHEJ

ZDZISŁAW SIERHEJ

RENATA SŁOWIK

AGNIESZKA SZPONAR

WIESŁAW SZPONAR

 

PARAFIALNA RADA EKONOMICZNA

PAWEŁ ARASZKIEWICZ

JAN DŹWIGAŁA

KRZYSZTOF KAIM

MAREK KAIM

SYLWIA KAIM

SŁAWOMIR KOWALCZYK

ZYGMUNT OCHMAN

ANNA OŁDAK

MICHAŁ MARSZAŁ

ANETA POZIEMSKA

AGNIESZKA PIOTROWSKA

CZESŁAW RASZTAWICKI

SŁAWOMIR ROGALA

JACEK SŁOWIK

ZBIGNIEW TERLIKOWSKI

LEONARD ZDANOWICZ

SEBASTIAN ZDANOWICZ